Tarif Rychlost Cena vč. DPH
reteFIBER ECONOMY 20 Mbps 298 Kč/měsíc
reteFIBER MINI + TV nabídka mini* + PVR + Mobile TV 50 Mbps 360 Kč/měsíc
reteFIBER STANDARD + TV nabídka  základ* + PVR + Mobile TV 70 Mbps 480 Kč/měsíc
reteFIBER EXTRA + TV nabídka  rozšířená* + PVR + Mobile TV 222 Mbps 600 Kč/měsíc
Rozšiřující balíčky a zařízení    
Gateway  se závazkem 24 měsíců a měsíčním plněním od 480Kč   ZDARMA
Gateway  bez závazku   1 199Kč

 * Přehled programů pro jednotlivé TV nabídky naleznete v sekci Televize.

Rychlosti u tarifů jsou symetrické (stejná příchozí i odchozí rychlost). Pro plné využití rychlosti tarifu reteFIBER EXTRA je potřeba použít router, který usměruje požadovanou rychlost a 1 Gbps rozhraní. Starší zařízení dosahují rychlosti do 100 Mbps. 

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 Gateway

Jedná se o zařízení umožňující připojení domácí počítačové sítě k síti internet. Do tohoto zařízení se připojuje i set-top box pro naší reteTV.

Tarify reteFIBER jsou možné v těchto domech

Tyto tarify jsou dostupné pouze v lokalitách, kde je instalována infrastruktura pomocí optických nebo metalických rozvodů. Jedná se především o budovy s více byty (např. panelové domy, činžovní domy). Viz pokrytí sítě na konci této stránky.

Všechny přípojky reteFIBER jsou v domech s pokrytím reteFIBER připraveny před bytem, tyto přípojky jsou schopny přenést až 1 Gbps full duplex (upload a download je 1024 Mbps). Instalace je ZDARMA za dveře bytu v případě sídliště a bytových domů či za dveře domu případně k hranici pozemku.

 Pokrytí neustále rozšiřujeme, seznam níže uvedených domů je pouze orientační. Neváhejte nás kontaktovat pro zjištění dostupnosti služby reteFIBER ve Vaší lokalitě.

Metropolitní optická síť Roudnice nad Labem:

Tarify reteFIBER jsou dostupné pouze v lokalitách, kde je instalována infrastruktura pomocí optických nebo metalických rozvodů. Jedná se o rozsáhlou infrastrukturu optických kabelů, kterou neustále rozšiřujeme, v současné době je pokryto centrum města (Karlovo a Husovo nám., Arnoštova, Jana z Dražic, Rvačov, ul. Varhanova, Orlova, Poděbradova, Dělnická, Havlíčkova, T. G. Masaryka, Sokolská, Čechova, Jiráskova, Horova, Budovatelů, Horymírova, Karla Jeřábka, Špindlerova...) sídliště Hracholusky (Alej. 17.listopadu, ul. Hornická, Neklanova, Bořivojova, Okružní, Stavbařů, Vrchlického), sídliště Urbanka (ul. Na Urbance, Michálkova, Švermova, Kpt. Jaroše, Nám. 28.října, ...) a další přibývají.

Pokud vás zajímá, zda lze optické připojení zrealizovat i pro váš dům, neváhejte nás kontaktovat.

Na tyto služby se vztahují Všeobecné podmínky společnosti RETE internet, s.r.o. a Ceník ostatních služeb.

Kontaktujte nás

Pole jméno, telefon, e-mail a adresa přípojky jsou povinná.