Co je IPTV?
IPTV je způsob šíření televizního signálu přes internetový protokol prostřednictvím počítačové sítě. Jednoznačnou výhodou tohoto způsobu šíření je kvalita obrazu, která je uplně stejná jako ta, která opouští vysílací studio, neboť celá cesta přenosu je plně digitální.

Kde je služba reteTV dostupná?
Všude kde je dostatečné připojení k internetu s rychlostí minimálně 4-5Mbps.

Co je potřeba k příjmu reteTV?
Podobně jako u DVB-T potřebujete před každým televizním přijímačem speciální IPTV SET-TOP-BOX (STB), toto zařízení získáte na naší prodejně při objednání služby. Naší jednoznačnou konkurenční výhodou je to, že neúčtujeme vyšší měsíční paušální poplatek za další set-top-box jako jiní poskytovatelé kabelových TV. Dále můžete reteTV sledovat na chytrém telefonu, tabletu nebo počítači.

Na jakém množství zařízení můžu rete TV sledovat?
V ceně již máte možnost sledovnání je set-top boxu a dalších třech zařízeních.

Jaké zařízení je třeba ke sledovaní TV na mobilním zařízení?
Můžete používat veškeré zařízení s oprečním systámem Android např. mobil, tablet atd. nebo ve webovém prohlížeči na vašem počítači (preferujeme Chrome) a na zařízeních od Applu (jak mobil tak i iPad).

Kde si stáhnu aplikace do mobilu nebo tabletu?
Ve vašem obchodě (Apple store, Google play) zadejte "retetv" a aplikaci nainstalujte. Aplikace jsou zdarma.

Kde si můžu spravovat své zařízení (generovat párovací kód)?
Po aktivaci služby obdržíte přihlašovací údaje do portálu live.retetv.cz kde si můžete generovat párovací kódy.

Ovlivní IPTV mojí rychlost internetu?
Ne neovlivní a nebudou se ani počítat stažená data, jedná se o dvě úplně odlišné sítě. Tato skutečnost platí v síti společnosti RETE internet s.r.o.

Je nějaký zřizovací poplatek?
Není, je pouze potřeba mít potřebné zařízení pro příjem.

Je nabídka jednotlivých programů konečná?
V žádném případě není, postupně budeme přidávat další programy o které projevíte zájem, případně které se objeví nově na trhu. Pokud vám nějaký zajímavý TV program chybí a máte pocit, že by o tento program mělo zájem více lidí, neváhejte nás kontaktovat.

Je možné službu otestovat?
Ano, zařízení nutná pro příjem vám rádi půjčíme a nakonfigurujeme oproti záloze. Instalaci můžeme rovněž provést kompletně u vás doma.